آکوا اسکین

معرفی کامل دستگاه آکوا اسکین

دستگاه چندکاره آکوا اسکین Aqua Skin Smart دارای نه هندپیس است و برای لیفت، سفت کردن پوست، رفع خطوط، رفع آکنه، لک و روشن‌کنندگی، آبرسانی و جذب مواد کاربرد دارند. در ادامه به طور کامل به شرح و بررسی این دستگاه فوق تخصصی می پردازیم.

 

چکش سرد و گرم، مناسب جهت صورت و پیشانی

مود سرد این پروب تا -10˚c سرد شده و جهت حفظ خاصیت ارتجاعی پوست، سفت شدن، کوچک کردن منافذ، رفع قرمزی، تورم و درد و همچنین پیشگیری از آکنه‌های مکرر موثر است.

مود گرم دستگاه آکوا اسکین تا 42˚c گرم شده به آرامش عضلات ، تحریک و تسریع گردش خون و پاکسازی پوست از سموم کمک می‌کند.

میکروکارنت

سه هندپیس عمل میکروکارنت را بر روی پوست انجام می دهند: هندپیس گالوانیک Galvanic Roller، هندپیس میکروکارنت کلیپ استیک Micro-Current Clip Stick و هندپیس میله‌ای رسانا Conductive Rod

  • هندپیس میله‌ای: میکروکارنت از طریق جریان 1 میلی‌‌آمپر بر روی پوست کار خود را انجام می‌دهد بدین صورت که سموم و کاتیون‌ها را از روی پوست جدا می‌کند، لایه درم را تحریک می‌کند و از طریق جریان الکتریکی به نفوذ مواد کمک کرده و همچنین باعث تقویت خاصیت ارتجاعی پوست می‌شوند.
  • هندپیس کلیپ استیک: با استفاده از میکروکارنت به جذب هر چه قویتر و سریعتر مواد مغذی (حداکثر تا 15 دقیقه) به پوست کمک می‌کند.
  • هندپیس گالوانیک: گردش خون را ارتقا داده، متابولیسم سلولی را افزایش داده و آنزیم ها را فعال می کند. کیفیت و استحکام پوست را بهبود می بخشد.
آکوا اسکین اسمارت
آکوا اسکین اسمارت

اسکرابر

همان درمااف معروف! از جریان اولتراسونیک در دستگاه آکوا اسکین می توان جهت پاکسازی پوست خصوصا در ناحیه بینی، پیشانی و چانه استفاده کرد.

سونیک دورچشم

با بالا بردن متابولیسم پوست و بهبود گردش خون اطراف چشم جهت رفع چین و چروک، سیاهی و گودی و همچنین جذب بهتر و بیشتر مواد مغذی که برای دور چشم استفاده میشوند از انواع سرمها یا کرمها

آراف (صورت یا دور چشم)

با استفاده از امواج رادیوفرکانسی و تولید گرما موجب سازماندهی مجدد ساختار کلاژن درم برای تولید کلاژن جدید شده که این امر باعث استحکام و قوام پوست و رفع چین و چروک و خطوط عمیق صورت و دور چشم می‌گردد.

سونیک صورت

با بالا بردن متابولیسم پوست و بهبود گردش خون، فعالسازی سلولی را ترویج داده و جهت رفع چین و چروک و همچنین جذب بهتر و بیشتر مواد مغذی پوست عمل می‌کند.

اسپری اکسیژن

با اسپری کردن ویال، سرم یا تونر به طور مساوی روی صورت با فشار 0.2Kpa برای جوانسازی پوست، رفع چین و چروک، رفع لک و جوش های غیرفعال، آبرسانی و رفع سیاهی دورچشم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *