آکوا هیدرا

آکوا هیدرا

میکرودرم ابریژن پودری و میکرودرم ابریژن مایع (هیدرودرم ابریژن) دو دستگاه رایج جهت لایه برداری هستند.

هیدرودرم ابریژن از جدیدترین روش ها در مراقبت از پوست است که با استفاده از قدرت بهبود دهنده اکسیژن و آب یا مایعات مخصوص ،برای لایه برداری عمل کرده و با سرعت و مکش مناسب، لایه مرده پوست را از بین می‌برد. گردش خون حاصل از این پروسه نه تنها باعث دفع سایه های تیره و جای زخم شده بلکه تولید کلاژن و الاستین هم می‌کند و همچنین در دفع و بیرون آوردن جوشهای سرسیاه هم ماهرانه عمل می‌کند. مایعات  استفاده شده در این دستگاهها می تواند آب معمولی و یا آب مقطر با تزریق ویتامین ها و مواد معدنی باشد.

دستگاه آکوا هیدرا ساخت کمپانی O’melon کره جنوبی دارای دو هندپیس میکرودرم مایع و اکسیژن تراپی بوده و جزء دستگاه های پرطرفدار زیبایی است. هندپیس میکرودرم مایع یا هیدرودرم ابریژن با استفاده از مایع مخصوص برای لایه برداری عمل کرده و با سرعت و مکش مناسب، لایه مرده پوست را از بین می‌برد. گردش خون حاصل از این پروسه نه تنها باعث دفع سایه های تیره و جای زخم شده بلکه تولید کلاژن و الاستین هم می‌کند و همچنین در دفع و بیرون آوردن جوش های سرسیاه هم ماهرانه عمل می‌کند. هندپیس اکسیژن تراپی نیز با پر کردن مخزن دستگاه از فعال کننده های اکسیژن و یا مواد مغذی همچون هیلارونیک اسید، ویالهای ضدلک، ویالهای آنتی آکنه و … و پاشش این مواد با فشار 0.2 پاسکال بر روی پوست، از طریق منافذ پوستی به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و پوست را تغذیه می کند.

دستگاه آکوا هیدرا

 

پس بطور کلی دستگاه آکوا هیدرا:

  • هندپیس میکرودرم مایع جهت لایه‌برداری قسمتهای مختلف از جمله Tzone و Uzone صورت کاربرد داشته و کار تخلیه منافذ از هرگونه آلودگی مانند سبوم، جوش سرسیاه، دمودکس و … را انجام می‌دهد. بسته به نوع پوست و میزان آلودگی، مقدار محلول و مکش بایستی تنظیم گردد.
  • هندپیس امگا اینجکشن محلولهای مغذی پوست را دراندازه نانو به منافذ تمیز پوست نفوذ داده و رطوبت‌رسانی و اکسیژن‌رسانی انجام می‌دهد. بسته به نوع پوست مقدار محلول و مکش بایستی تنظیم گردد.
  • بعد از انجام درمان با Aqua Hydro می‌توانید از شیت ماسکهای مغذی پوست استفاده نمایید.
  • بهترین تکمیل‌کننده و پایان‌دهنده به این پروسه درمانی، استفاده از نوردرمانی است. با توجه به نوع پوست و مشکل پوستی مشتری، نور مناسب را تعیین کرده و برای مدت 10 تا 15 دقیقه پوست را نوردرمانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *