معرفی شرکت بهداد طب

شرکت طب و تصویر بهداد با بیش از 12 سال سابقه در زمینه خدمات فنی، فروش، مهندسی و مشاوره تجهیزات پزشکی، از سال 1393 با هدف نوآوری در عرصه تجهیزات زیبایی، لاغری و کلینیکی فعالیت خود را در این صنعت آغاز نمود و با اخذ نمایندگی از کمپانی O’melon کره جنوبی خود را در زمره شرکتهای پیشتاز عرصه زیبایی کشور قرار داد. ارتقاء دانش پزشکان، ، شناساندن جدیدترین تکنولوژیها و فناوریهای روز دنیا، ارتقاء دانش نیروهای متخصص خود، از جمله دغدغه‌های مدیران و پرسنل این مجموعه بوده که همواره سعی بر انجام و اجرای این رسالت داشته‌اند.

کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های این شرکت بر مبنای رویکرد مشتری‌مداری و ارائه بهترین خدمات و گارانتی به مشتریان بوده در راستای محقق شدن این موضوع، متخصصین این شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

شرکت طب و تصویر بهداد به عنوان یکی از عرضه‌کنندگان تجهیزات پزشکی زیبایی و درمانی، به پشتوانه‌ی تجربه و نیروی انسان مجرب در حوزه ی مهندسی پزشکی قادر و آماده به ارائه تمامی خدمات در مورد انواع دستگاه های صنعت پزشکی و زیبایی می باشد. امید است که با تلاش و پشتکار بیشتر، رضایتمندی و آسوده‌خاطری را برای شما مشتریان عزیز فراهم بیاوریم.