میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

ترمیم آسیب‌های ساختاری پوست با روش تحریک مکانیکال را میکرونیدلینگ می‌گویند. این کار بافت تغییردیده و آسیب‌یافته را بازسازی می‌نماید. هدف درمان میکرونیدلینگ بهبود عملکرد و ظاهر پوست و همچنین جوانسازی پوست است. چند میلیون میکروکانال در درم و اپیدرم با بهره‌گیری از سوزن‌های بسیار ریز طی فرایند میکرونیدلینگ ایجاد می‌شوند. ممکن است وارد شدن صدها سوزن کوچک به پوست شما ترسناک به نظر برسد، اما می‌تواند بهترین اتفاقی باشد که برای پوست شما می‌افتد. میکرونیلدینگ حداقل نوع تهاجمی است و نیازی به استراحت ندارد و این برای بسیاری از افرادی که در سلامت کلی به سر می برند، ایمن تلقی می شود.

میکرونیدلینگهای دکتر پن Dr. Pen با دور موتورهای 8000- 18000- 25000 دور درثانیه جزء محصولات با کیفیت و مطمئن در دنیا می باشند و در مدلهای متنوعی تولید و به بازار عرضه گردیده‌اند از جمله A1W، A1C، A6، A7، M7 و…

میکرونیدلینگ (که با عنوان درمان القائی کلاژن نیز شناخته می‌شود) شامل استفاده از سوزن‌هایی ریز برای ایجاد جراحت‌های حفره‌ای ریز و نامحسوس در بالاترین سطح پوست است. خیلی جذاب به نظر نمی‌رسد. اما این روش درمان نیمه‌تهاجمی چه در مطب و توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک انجام شود و چه در خانه و با استفاده از دِرمارولر (یک غلتک دستی کوچک که دارای سوزن‌هایی ریز است) انجام شود، کاملاً بدون درد بوده و بسیار موثر است. جراحت‌های کوچکی که ایجاد می‌شود موجب تحریک فرآیند شفا جراحت طبیعی بدن شده و در نتیجه سلول‌ها تغییر و تبدیل یافته و تولید کلاژن و الاستین افزایش می‌یابد، بنابراین از پیشروی نشانه‌‍های پیری پوست جلوگیری کرده و آن‌ها را از بین می‌برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *