میکروکارنت

میکروکارنت

میکروکارنت در واقع سطح پایینی از جریان الکتریکی است که از طریق آن میتوان پالسهای الکتریکی سطح بدن انسان را منعکس کرد. دستگاه میکروکارنت لیفت صورت، یک دستگاه غیرجراحی و غیرتهاجمی بوده که سلامت و ظاهر پوست را بهبود می بخشد. این تکنولوژی در اصل متعلق به ژاپن است و متخصصین و مهندسین این کشور با هدف جایگزین کردن روشی غیرجراحی برای رفع چین و چروک و لیفت صورت، این فن‌آوری نوین را به بازار عرضه نمودند. از آن به بعد این امر عموماً در سالن‌های زیبایی و کلینیک های تخصصی برتر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارایی زیادی در حل مشکلات پیری پوست از خود نشان داده‌است.

دستگاه میکروکارنت لیفت دارای چند پروب فلزی جهت لیفت بخشهای مختلف صورت و بدن و یک جفت دستکش لیفت می باشد که در زیر به تفصیل درباره آنها توضیح می دهیم.

میکروکارنت

پروبهای فلزی میکروکارنت Bio Skin Lifting 

این پروبهای کوچک فلزی، سلولهای بدن شما را جهت انتقال جریان تشویق می‌کند. در واقع پالس‌های الکتریکی توسط این پروبها باعث تحریک سلولی پوست می‌شود. بعد از استفاده از میکروکارنت علایم پیری پوست به شدت کاهش می‌یابند, در حالیکه تن و الاستیسیته پوست به طور چشمگیری بهبود یافته‌اند. در زمان استفاده از پروبها، کلاینت هیچگونه دردی حس نمی‌کند و کل پروسه درمان بسیار آرامشبخش، موثر و ایمن بوده و دارای نتایج بسیار قابل توجهی می‌باشد.

دستکش‌های جادویی BIO Magic Gloves 

این دستکش که از پارچه‌ای مخصوص تهیه و در آن آلیاژ فلز مس نیز بکار برده شده است ضدباکتری و ضد بو بوده و منافذ پوست را تمیز می‌کند (گرد و غبار رو پوست را برمیدارد). همچنین با انتقال جریان بیوالکتریک به پوست، می‌تواند اسید چرب پوست را برطرف کرده و الاستیسیته یا خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد. بخاطر آلیاژ مس استفاده شده در این دستکش، در حین انجام عمل اگر مشتری حس خارش در پوست خود داشته باشد ، کاملا طبیعی و عادیست.

مشخصات دستگاه:

پاور: 35 وات                                  ولتاژ: 110V/220V 50-60Hz

وزن: 6.5 کیلوگرم                            ابعاد: 19×37×43 سانتیمتر

 

جهت سفارش دستگاه می توانید با شماره های 09125930729 و 09126459004 تماس بگیرید و از مشاوران مجموعه بهداد اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *