های فرکانس

های فرکانس

درمان صورت با استفاده از دستگاه های فرکانس یا همان فرکانس بالا نوعی مراقبت پوستی است که توسط متخصصان برای کمک به درمان و پیشگیری از آکنه مقاوم، کوچک کردن منافذ بزرگ، کاهش ظهور خطوط ریز و چروک، رفع پف چشم، کم رنگ کردن تیرگی دور چشم، جوان سازی پوست سر و تغذیه فولیکول‌های مو برای رشد موهای سالم تر استفاده می‌شود.

کلیه دستگاه‌های صورت با های فرکانس با استفاده از الکترود شیشه ای با فرکانس بالا برای درمان خطوط مختلف صورت و بدن کار می‌کنند. هنگامی که بر روی سطح پوست اعمال می شود، یک جریان الکتریکی معتدل از طریق نئون عبور می‌کند، یا الکترود شیشه ای پر از آرگون و باعث می‌شود که یک نور ظریف در داخل الکترودها دیده شده و سر و صدای وزوز ایجاد شود. الکترودها بسته به گاز بی اثری که از آن پر شده اند ، نور تولید می کنند: نور نئونی قرمز / نارنجی یا بنفش / آبی

از سالهای سال پیش ، پوست مستعد آکنه با بنفش درمان می‌شود و پوست مستعد پیری با رنگ قرمز درمان می‌شود ، با این حال، مطالعات اخیر نشان می‌دهد که هر دو بدون توجه به نگرانی پوست می توانند موثر باشند. دستگاه فرکانس بالا یک روش ایمن و ملایم برای جوان سازی پوست محسوب می شود که در آن پوست به سرعت بهبود یافته و ترمیم می‌شود.

دستگاه ها و ابزارهای درمان صورت با فرکانس بالای امواج الکتریکی از لحاظ طراحی و ظاهر متفاوت هستند با این حال اصول زیربنایی، تکنولوژی و دستورالعمل‌های عملیاتی آنها تقریبا مشابه است. اکثر دستگاه های فرکانس بالا مورد استفاده در سالن ها و مطب های پزشکی با فرکانس +۲۵۰۰,۰۰۰- ۱۰۰,۰۰۰ هرتز (تعداد سیکل ها در هر ثانیه) کار می‌کنند. مدل های کوچکتر این تکنولوژی ممکن است توسط متخصصان و کاربران خانگی خریداری شود.

الکترودهای هیدرودرمی فرکانس بالا در اشکال و اندازه های متنوعی موجود هستند که درمان نواحی مختلف صورت و بدن را تسهیل می کنند. شایع ترین اشکال مورد استفاده در الکترودها عبارتند از:

شکل الکترود: ناحیه درمانی در نظر گرفته شده

قارچی شکل: گونه ها، پیشانی، گردن، قفسه سینه، کمر

نوک تیز:  اطراف چشم، هدف گیری نقاط کوچک، لکه های آکنه کیستی

شانه ای: پوست سر، مو

قاشق مانند: گونه ها، پیشانی، گردن، پوست سر

مدت زمان توصیه شده برای درمان با هیدرودرمی: ۱۰-۵ دقیقه در روز (صورت حداکثر ۵ دقیقه)، (بدن/ پوست سر حداکثر ۱۰ دقیقه)

دفعات توصیه شده برای درمان: ۳-۱ بار در هفته

جهت سفارش دستگاه می توانید با شماره های 09125930729 و 09126459004 تماس بگیرید و از مشاوران مجموعه بهداد اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *